FINALNO TAKMIČENJE KVIZA ZNANJA „ ZNAM ŠTA HOĆU-DROGU NEĆU“

12 apr 2017

Dana 11.04.2017.godine u organizaciji Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti , pri Sekretarijatu za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, održano je finale Kviza znanja „ZNAM ŠTA HOĆU-DROGU NEĆU“ za učenike osnovne i srednje škole sa područja opštine.
Kviz su vodili učenici Božidarka Čelanović i Lazar Vasiljković.

 

Žiri su sačinjavali: Dr.Sanela Preljević Gašanin, pedijatrica u JZU Dom zdravlja Tivat,
Snežana Kršikapa, pedagogica u JU SMŠ „Mladost“, Melita Klakor, profesorica u JU OŠ“Drago Milović“, Marija Pinjatić, profesorica u JU OŠ „Branko Brinić“ i Aleksandar Daković, samostalni savjetnik za prevenciju bolesti zavisnosti u Opštini Tivat.
U finalnom dijelu takmičenja, učestvovalo je 6 ekipa.
Prvo mjesto pripalo je II g1 razredu SMŠ „Mladost“, sa 80 osvojenih bodova, drugo mjesto pripalo je IX2 razredu JU OŠ „Drago Milović“, sa osvojenih 56 bodova,
treće mjesto pripalo je IX4 razredu JU OŠ „Drago Milović“, sa osvojenih 28 bodova. Sekretarka Sekretarijata za mlade sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, mr Darka Ognjanović, zahvalila se svim učesnicima Kviza, kao i predstavnicima tivatskih obrazovnih ustanova na podršci i saradnji.
Pobjedničkim ekipama obezbijeđene su prigodne nagrade.

Kviz znanja

post slika