FORMIRANA MREŽA KOORDINATORKI/A ZA RODNU RAVNOPRAVNOST U OPŠTINAMA CRNE GORE

25 okt 2013

Uorganizaciji Ministarstva za ljudska i manjinska prava – Odjeljenja za poslove rodne ravnopravnosti i Misije OSCE-a u Crnoj Gori, u Bečićima je 24.-25.10 održan je sastanak koordinatorki opština i predstavnika/ca opštinskih Kancelarija za rodnu ravnopravnost.Cilj sastanka je formiranje mreže i ostvarivanje saradnje i međusobne podrške.

Prezentaciju „Mehanizami  za ostvarivanje rodne ravnopravnosti na lokalnom nivou i koraci pri izradi nacrta LPRR „ imala je koordinatorka za poslove rodne ravnopravnosti opštine Tivat mr.Darka Ognjanović.