HITAN SASTANAK O PREVENCIJI POŽARA U OPŠTINI

18 jul 2017

Jutros je u Kabinetu Predsjednice opštine Tivat dr Snežane Matijević održan hitan sastanak posvećen prevenciji požara u opštini na kome je dogovoreno da predstavnici tivatskih Mjesnih zajednica naprave spisak svih pješačkih staza i protivpožarnih koridora na teritoriji opštine koji će u najskorije vrijeme biti očišćeni.

Sastanku koji je inicirala predsjednica opštine Snežana Matijević, prisustvovali su potpredsjednici opštine Ilija Janović i Dejan Maslovar, predstavnik MUP, šef Službe zaštite i spašavanja Zoran Barbić, direktori DOO Vodovoda i kanalizacije i Komunalnog, Alen Krivokapić i Tonko Lukšić, kao i predstavnici svih tivatskih Mjesnih zajednica. U akciji čišćenja pješačkih staza uključiće se građani Mjesnih zajednica i timovi DOO Komunalno sa građevinskim mašinama, a akciju će voditi koordinator opštine za mjesne zajednice Vlado Đukić i Zoran Barbić ispred Službe zaštite i spašavanja.