HUMANITARNI NOVOGODIŠNJI BAZAR

25 feb 2016

U organizaciji Opštine Tivat, Organizacije žena Tivat i Crvenog krsta Tivat u utorak, 22.decembra na Trgu kulture od 10 do 16 časova održaće se tradicionalni Humanitarni Novogodišnji bazar.
Svi ljudi dobrog srca pozvani su da dođu i daju svoj doprinos kupovinom izloženih proizvoda koji će se prodavati po simboličnim cijenama a sav novac prikupljen na ovaj način biće doniran u humanitarne svrhe, za liječenje djevojčice Marije Kovačević i opremanje Dječijeg dispanzera u Domu zdravlja Tivat.
Pored štandova na kojima će posjetioci moći da kupe raznovrsne suvenire, novogodišnje ukrase, nakit, kolače i druge proizvode, biće priređen i prigodan zabavni program za djecu koju će tog dana posjetiti i Djeda Mraz. Za dobru zabavu zadužen je DJ, hor osnovne škole Drago Milović kao i plesne grupe Belisima, Enigma i Modest. Tim Vlado hair design studia potrudiće se da zablistamo u objektivu fotoaparata poznatog tivatskog fotografa Mika .
Kupovinom na novogodišnjem bazaru uštedjećete novac, kupiti lijepu stvar i što je najvažnije nekome pomoći!

post slika