IZLOŽBA KONKURSNIH RADOVA ZA OBJEKAT “STARE ŠKOLE”

23 dec 2014

Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine Opštine Tivat je dana 22.12.2014.godine od 17.sati u holu Opštine Tivatu organizovao izložbu konkursnih radova za izradu idejnog arhitektonsko urbanističkog rješenja za rekonstrukciju objekta Stare škole u Tivtu . Nagrađenim autorima su uručene nagrade, a potom je održan okrugli sto u prisustvu članova žirija koji su obrazložili kriteriume i načine vrednovanja prispjelih konkursnih radova. Prva nagrada dodjeljena je arhitekti Ivanu Miloševiću za rad pod šifrom "Old school hotel", druga autorskom timu Ivi Petković, Anđelki Badnjar Gojnić i Marku Radonjiću za rad pod šigfrom "Interpolacija" i treća nagrada timu projektnog biroa "Arhi pro Montenegro" Dejanu Sokolovu, Ivani Milić i Milošu Petroviću za rad pod šifrom "221 287".

Katalog izložbe  - dalje

Detalji konkursa - dalje

post slika