Javna rasprava o Nacrtu Akcionog plana energetskog i klimatskog održivog razvoja Opštine Tivat do 2030. godine

20 aug 2024

Javna rasprava o Nacrtu Akcionog plana energetskog i klimatskog održivog razvoja Opštine Tivat  do 2030. godine (engl. Sustainable Energy and Climate Action Plan – SECAP, u daljem tekstu Nacrt SECAP-a) trajaće 30 dana.

Javna rasprava biće održana od 20.08.2024. godine do 19.09.2024. godine.

Nacrt SECAP-a će:

• biti objavljen na veb-sajtu Opštine Tivat – www.opstinativat.me
  • u štampanoj formi biti dostupnan svim zainteresovanim građanima u prostorijama Sekretarijata za uređenje prostora svakog radnog dana u vremenu od 08:00 do 11:00 časova (srijedom od 08:00 do 14:00 časova).

Centralna javna rasprava o Nacrtu SECAP-a biće održana 16.09.2024.godine sa početkom u 12:00 časova u administrativnoj zgradi Opštine Tivat – Multimedijalna sala.

Pozivaju se građani, stručne institucije, zainteresovani organi i organizacije, civilni sektor i drugi da uzmu učešće u javnoj raspravi.

Primjedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se u pisanoj formi do 19.09.2024. godine:

• putem pošte na adresu:

Opština Tivat – Sekretarijat za uređenje prostora, Trg magnolija br.1, 85 320 Tivat;

Sekretarijat za uređenje prostora razmotriće primjedbe, predloge, mišljenja i sugestije učesnika javne rasprave, nakon čega će sačiniti Izvještaj o javnoj raspravi i isti objaviti na veb-sajtu Opštine.

Program javne rasprave  – PDF

Nacrt Akcionog plana energetskog i klimatskog održivog razvoja Opštine Tivat do 2030.godine (SECAP) – PDF