Javna rasprava o tekstu Nacrta zakona o planiranju prostora, Nacrta zakona o izgradnji objekata i Nacrta zakona o legalizaciji bespravnih objekata

13 jun 2023

Ministarstvo ekologije, prostornog planiranja i urbanizma, obvještava javnost da će se, u okviru javne rasprave o tekstu Nacrta zakona o planiranju prostora, Nacrta zakona o izgradnji objekata i Nacrta zakona o legalizaciji bespravnih objekata, održati okrugli sto u Tivtu (Multimedijalna sala Opštine, Trg magnolija 1) za opštine Herceg Novi, Kotor, Tivat, Budva, Bar i Ulcinj, dana 20. juna 2023. godine, u terminu od 10 do 14 časova.

Nacrti zakona sa Programom javne rasprave, Izvještajima o sprovedenoj analizi procjene uticaja propisa (RIA) i Obrascima za dostavljanje prijedloga, sugestija i komentara na nacrte zakona dostupni su javnosti na linku: https://www.gov.me/clanak/javni-poziv-za-ucesce-u-javnoj-raspravi-o-nacrtu-zakona-o-planiranju-prostora-nacrtu-zakona-o-izgradnji-objekata-i-nacrtu-zakona-o-legalizaciji-objekata

post slika