JAVNA RASPRAVA POVODOM NACRTA ZAKONA O IZMJENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O LOKALNOJ SAMOUPRAVI

11 sep 2013

U sali Skupštine Prijestonice Cetinje, 10.09.2013. godine, održana je javna rasprava povodom nacrta Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o lokalnoj samoupravi, za Glavni grad Podgorica, Prijestonicu Cetinje, kao i za opštine Danilovgrad, Nikšić, Herceg Novi, Tivat, Kotor, Budva, Bar i Ulcinj. Raspravu su vodili članovi radne grupe kojom je predsjedavao Veselin Vukčević - generalni direktor Direktorata za državnu upravu i lokalnu samoupravu u Ministarstvu unutrašnjih poslova Crne Gore.


Ispred Opštine Tivat učešće u raspravi uzeli su glavna administratorka Jovanka Laličić, sekretarka skupštine opštine Ana Matijević i sekretar Sekretarijata za informacione sisteme i zajedničke poslove Goran Božović. Glavna administratorka je u izlaganju iznijela primjedbe, komentare i sugestije u ime opštine Tivat, na predloženi nacrt, što će radna grupa razmotriti u daljem procesu na donošenju Zakona o izmjenama i dopunama zakona o lokalnoj samoupravi.

 

post slika