POČELE PRIPREME ZA PRVI MARATON TIVTA-ZELENI MARATON

10 sep 2013

U sali opštine Tivat održan je prvi pripremni sastanak između profesora fizičkog vaspitanja tivatskih škola i predstavnika organizacionog odbora opštine za pripremu Prvog tivatskog maratona- koji će ovaj put nositi naziv “Zeleni maraton”. Povod je obilježavanje Svjetskog dana bez automobila.

 

Profesor i iz OŠ Drago Milović , OŠ Branko Brinić i SMŠ MLadost uz pomoć predstavnica Sekretarijata za saobraćaj i komunalne poslove predložili su maršutu kuda bi se odvijao maraton, gdje bi se morao zaustaviti saobraćaj, načine kategorizacije i animacije učesnika maratona.

Od ponedeljka je krenula prijava zainteresovanih učesnika , koju učenici mogu izvršiti kod profesora fizičkog vaspitanja u školi uz pisanu saglasnost roditelja, dok punoljetni građani Tivta prijavu mogu izvršiti u opštini Tivat .

Za sve dodatne informacije obratiti se kordinatorki mr. Darki Ognjanović 032/661-331 Biljani Krivokapić, 032/661-319, e-mail: urban-tivat@t-com.me.

post slika