Javni poziv za prikupljanje prijedloga projekata u sklopu dobijanja sredstava iz IPA fondova

28 apr 2010

Javni poziv za prikupljanje prijedloga projekata u sklopu dobijanja sredstava iz IPA fondova predpristupne pomoći (IPA-Instrument for PreAccession Assistance)

 

U sklopu obavljanja svoje redovne aktivnosti koja ima za cilj podsticanje održivog ekonomskog i socijalnog razvoja Opštine i pograničnog područja, Opština Tivat poziva sve zainteresovane subjekte  (opštine, agencije, javna preduzeća, privredne i društvene subjekte, nevladine organizacije itd.) koji imaju konstruktivne ideje za prijedloge projekata za učešće na predstojećem pozivu Evropske unije za raspodjelu sredstava iz IPA fondova, da se jave nadležnoj službi Opštine, Kabinetu Predsjednika – kontak osoba Petar Vujović – Savjetnik za međunarodne odnose i ekonomski razvoj, na e mail: vujovicspetar@t-com.me ili putem faxa na tel: +382 32 671 387.

Projektne ideje mogu biti iz oblasti: energetske efikasnosti, zaštite mora i okruženja, kulture, edukacije, turizma, održivog razvoja, korištenja alternativnih izvora energije i sl.

 

Krajnji cilj ovih aktivnosti je prikupljanje projektnih ideja, pravljenje jedinstvene baze potencijalnih partnera kako iz opštine tako i iz okruženja, te zajedničko apliciranje i kandidovanje projekata.

 

KABINET PREDSJEDNIKA

Petar Vujović

Savjetnik za međunarodne odnose i ekonomski razvoj