JU Kakaricka gora čestitala Dan opštine Tivat

21 nov 2019

Povodom predstojećeg Dana opštine Tivat, predstavnici Javne ustanove za smještaj, rehabilitaciju i resocijalizaciju korisnika psihoaktivnih supstanci Kakaricka gora, direktor Aleksandar Radinović i specijalni pedagog Biljana Karadaglić uručili su simbolične poklone predstavnicima Opštine Tivat, potpredsjedniku Dejanu Maslovaru i savjetniku za prevenciju bolesti zavnosti Aleksandru Dakoviću.

Poklon se sastoji od suvenira i predmeta koji su rezultat rada klijenata i klijentkinja Kakaricke gore, nastali u sklopu kreativnih radionica, kao znak zahvalnosti i dugogodišnje saradnje sa Opštinom Tivat.

Potpredsjednik Maslovar i savjetnik Daković, u ime Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja, izrazili su zahvalnost na ovom gestu i najavili nastavak buduće saradnje.

post slika