KANCELARIJA ZA MLADE I OMLADINSKI KLUB U HUMANITARNOJ AKCIJI „ZA MIRJANU“ OSLIKAVAJU NAMJEŠTAJ I ORGANIZUJU ROK KONCERT

04 dec 2014

Svi volonteri ,vršnjački edukatori dobili su poziv i rado se odazvali akciji koju od petka 05 .decembra organizuje Kancelarija za mlade opštine Tivat i Omladinski klub oslikavanjem starog namjestaja,koji nam ustupa vrtic "Bambi" u svrhu prikupljanja sredstava za nasu sugradjanku Mirjanu Krsticevic.

Pripremljeni ,popravljeni i oslikani namjestaj prodavat će se 18-og decembra ,ujutro ,ispred kluba u sklopu humanitarnih aktivnosti koje će se realizovati tokom decembra mjeseca u nasem gradu..

Svi koji su zainteresovani da se ukljuce u ove radionice,dobrodosli/e su, svakog petka od 16-18h.Takodje, svi koji imaju nesto starog namjestaja ili predmeta,mogu iste dostaviti u OK Tivat,svakog radnog dana od 16-20h i vikendom od 17-21h.Pozdrav do gledanja u klubu!

Finalno veče humanitarne akcije planirano je 27.decembra kada će u Sali Centra za kulturu biti organizovan Rok koncert “Za Mirjanu”.

post slika