Počasni konzul Ukrajine, Predrag Milović, boravio je danas u zvaničnoj posjeti Tivtu

08 dec 2014

Počasni konzul Ukrajine, Predrag Milović, boravio je danas u zvaničnoj posjeti Tivtu. U prijateljskom razgovoru sa predsjednikom Opštine Tivat, Ivanom Novoselom, Počasni konzul je izrazio zadovoljstvo vidljivim prosperitetom Tivta. Gospodin Milović je istakao da smatra da postoji velika mogućnost za unapredjenje saradnje naše dvije zemlje, posebno kada je u pitanju investiranje privrednika iz Ukrajine na teritoriji naše opštine, sa čime se Predsjednik složio. Tema razgovora bili su i drugi vidovi saradnje, naročito u oblasti turizma, kao i sporta, kulture i obrazovanja, a sagovornici su ovom prilikom obećali da će u narednom periodu uložiti dodatne napore na daljem nastavku i unapređenju dobrosusjedskih odnosa Ukrajine i Crne Gore.
Služba predsjednika

post slika