KANCELARIJA ZA PREVENCIJU BOLESTI ZAVISNOSTI I PITANJA MLADIH I MUZIČKA ŠKOLA TIVAT OBILJEŽAVAJU SVJETSKI DAN MUZIKE KONCERTOM “VIVA LA MUSICA”

19 jun 2015

Opštinska Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih i Muzička škola Tivat u nedelju 21 juna, organizuju Koncert pod nazivom " Viva la musica". Koncert je posvećen svjetskom Danu muzike, a kao i ranijih godina održat će se u samom Gradu, tj. na gradskoj rivi Pine. U godini kada Muzička škola Tivat proslavlja svoj jubilej, pola vijeka postojanja i rada, ovaj Koncert će predstavljati krunu svih muzičkih aktivnosti ove Škole, a mladi Tivta proslavljaju i 5 godina od formiranja Kancelarije tako da je ova noć posvećena i mladima i muzici. Mladi muzičari, učenici Muzičke škole Tivat na poseban način, perfomansom na svojim instrumentima započeti će navedeni Koncert. Da bi ova muzička bajka bila još ljepša, nećemo otkrivati sve detalje nastupa, nego vas pozivamo da nam se pridružite u nedelju u 20:30 h.

post slika