KANCELARIJA ZA PREVENCIJU BOLESTI ZAVISNOSTI PODIJELILA PRIJAVNE ANKETE UČENICIMA ZA SEMINAR VRŠNJAČKI EDUKATORI GENERACIJA II

13 nov 2013

U organizaciji opštinske Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih i ove godine učenici se mogu prijaviti za obuku Vršnjačkih edukatora II.Prijava je u školi i trajati će do 18.novembra. Prošle godine učenici tivatskih škola uspiješno su pohađali trodnevnu obuku nakon koje su mogli samostalno ili uz pomoć mentora održati predavanja i radionice svojim vršnjacima.

Osim već prepoznatih stručnih saradnika Kancelarije koji će izvoditi obuku, novina ove godine je da će obuku izvoditi i Vršnjački edukatori od prve generacije.

Nakon obuke polaznici će dobiti potvrde da su obuku prošli nakon čega mogu svoje znanje podijeliti sa vršnjacima.Broj prijavljenih je ograničen.

post slika