KOORDINISANA I PROFESIONALNA REAKCIJA TIMA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE PRILIKOM NEDAVNIH POPLAVA

24 dec 2019
Tivatske službe i preduzeća reagovale su pravovremeno, profesionalno i koordinisano u zajedničkoj akciji tokom poplava na teritoriji tivatske opštine u nedjelju i petak – konstatovano je na petoj sjednici Opštinskog tima za zaštitu i spašavanje kojom je predsjedavao potpredsjednik opštine Dejan Maslovar.   Potpredsjednik Maslovar je istakao brzu reakciju i koordinisano djelovanje Službe zaštite i spašavanja (SZS), Komunalno DOO, Komunalne policije, Parking servisa i drugih službi koje su u petak omogućile izvlačenje osam vozila sa putnog pravca kotorski kružni tok – Radovići.   “Procedure koje smo uspostavili kao tim pokazale su se kao veoma svrsishodne i na korist građanima“, ocijenio je Maslovar.   Opštinski tim je uputio zahvalnost medijima na izraženom interesovanju i praćenju situacije u Tivtu kao o lokalnom javnom emieru Radio Tivat na brzom prenošenju apela tima.   O preduzetim aktivnostima detaljnije je govorio komandir SZS Zoran Barbić. Članovi tima su razmatrali i predlog mjera zaštite i spašavanja tokom novogodišnjih praznika.   post slika