KURSOM SAMOODBRANE ZA ŽENE OPŠTINA TIVAT I AIKIDO KLUB U KAMPANJI “16 DANA AKTIVIZMA ZA BORBU PROTIV NASILJA NAD ŽENAMA”

19 dec 2014

Opština Tivat u saradnji sa Aikido klubom Tivat obilježila je i ove godine “16 dana aktivizma za borbu protiv nasilja nad ženama” organizovanjem dvodnevnog Kursa samoodbrane za žene u Trening centru AIKIDO Kluba Tivat. Treneri su građanke učili osnovama samoodbrane čime je opština Tivat obilježila Međunarodni dan borbe protiv nasilja nad ženama .Kurs je počeo 10.decembra i uspiješno su ga završile 42 učesnice.Nakon Kursa svečano su im uručene potvrde o završenom kursu.Prijatelj kampanje bila je i SMŠ Mladost..
Kampanja ima za cilj podizanje svijesti o ovom problemu i podsticanje nadležnih organa i javnost da učestvuju u borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici.

post slika