Mališani JPU „Bambi“ u posjeti Opštini Tivat

24 nov 2022

Predsjednik opštine Željko Komnenović danas je u posjetu primio trideset mališana starije vaspitne grupe JPU “Bambi” Tivat, u okviru novembarskih aktivnosti vrtića posvećenih rođendanu grada. Djeca su imala priliku da postave pitanja i upoznaju se sa načinom rada predsjednika i zaposlenih u Opštini Tivat, kao i da izrecituju pjesmu o Tivtu koju su pripremili. Predsjedniku opštine uručili su i poklon, amblem Tivta, koji su sami napravili.

Učešće u realizaciji manifestacije „Novembarskih dana“ povodom Dana opštine, pored organa lokalne uprave i opštinskih ustanova, uzele su i tivatske vaspitno-obrazovne ustanove, među njima i JPU “Bambi” Tivat, koja je svoj rad na nivou mjeseca fokusirala u tom pravcu. Jedna od aktivnosti bila je izložba dječijih radova i rukotvorina „Djeca djeci“ u dvorištima vrtića koja je bila prodajnog karaktera, a prikupljena sredstva uplaćena su u humanitarne svrhe.

Moj grad Tivat – djeca vrtića “Bambi”: https://youtu.be/XT_sB2bOWko

Azbuka našeg grada: https://youtu.be/cixoLQF6Img

post slika

Galerija