MEĐUOPŠTINSKA SARADNJA – POSJETA PREDSTAVNIKA OPŠTINE HERCEG NOVI

25 jan 2018

Delegacija opštine Herceg Novi predvođena načelnikom Kabineta predsjednika Opštine  Vladimirom Arsićem sa saradnicima iz Kancelarije za međunarodnu saradnju, boravila je juče (srijeda, 24. januar) u radnoj posjeti Opštini Tivat.

Delegaciju su ugostili sekretar Sekretarijata za ekonomski razvoj i preduzetništvo Petar Vujović sa savjetnicama za projekte, koji su ovom prilikom predstavili dugogodišnji rad, svoja iskustva kao i do sada postignute rezultate u implementiranju projekata iz različitih međunarodnih programa.

Cilj ove posjete je bila razmjena iskustava iz oblasti međunarodne saradnje i realizacije projekata finansiranih od strane Evropske Unije (EU). Zajednički je ocjenjeno da su obje Opštine ostvarile značajan uspjeh u privlačenju sredstava iz pretpristupnih fondova ističući brojne mogućnosti ove dvije susjedne Opštine za saradnju u sledećim pozivima EU za dostavljanje projektnih prijedloga.

post slika