MINISTAR EVROPSKIH POSLOVA U POSJETI TIVTU

26 dec 2016

Ministar evropskih poslova u Vladi Crne Gore Aleksandar Andrija Pejović boraviće u službenoj posjeti opštini Tivat u srijedu, 28. decembra. Agendom posjete predviđen je prijem u Kabinetu predsjednice i sastanak sa čelnim ljudima opštinske izvršne vlasti. Takođe, planirano je da ministar obiđe Srednjoškolski centar „Mladost“ gdje će s učenicima razgovarati o pristupanju Crne Gore Evropskoj uniji, i to od 11.00 do 12.00 časova.
Posjeta jednoj od najuspješnijih tivatskih kompanija NAVAR planirana je za 12.15. Izjave za medije zakazane su za 13.00 časova upravo na lokaciji nautičko-servisnog kompleksa ovog preduzeća u naselju Bonići. Izjave će dati ministar Aleksandar Andrija Pejović, predsjednica opštine Snežana Matijević i vlasnik kompanije Navar Branko Zgradić. Pozivamo novinare da isprate obilazak Navara u Bonićima ( 12.15 – 13.15 časova) i snime izjave.
Posjeta Tivtu biće okončana obilaskom ugostitelja koji su angažovani na novogodišnjem bazaru na šetalištu Pine.