Nacrt lokalnog plana zastite zivotne sredine

31 maj 2011
Obavještavamo zainteresovanu javnost  da je Nacrt Lokalnog Plana zaštite životne sredine opštine Tivat do 2015. godine stavljen na javni uvid koji će trajati do 15. juna ove godine. Svi zainteresovani mogu Nacrt pomenutog dokumenta naći na web stranici www.opstinativat.com ili u Sekretarijatu za uređenje prostora i zaštitu životne sredine opštine Tivat radnim danima od 8:00 do 11:00  sati. Javna rasprava o ovom dokumentu će se održati u UTORAK 14.06. 2011. godine u zgradi Opštine Tivat (sala za sastanke, treći sprat) sa početkom u 18 sati. Pozivamo zainteresovanu javnost da uzme aktivno ušešće u javnoj raspravi i da nam sugestije, prijedloge ili primjedbeme po ovom dokumentu dostave u pisanoj formi do 15. juna ove godine.   Nacrt plana možete pogledati klikom na - DALJE