NAGRADNI IZLETI ZA OSNOVCE

11 dec 2018

Tokom godine organizovani su izleti za učenike osnovnih škola, kao nagrade za skulpture izrađene od reciklažnog materijala, a koje su predstavljene na izložbi organizovanoj 24. aprila, povodom obilježavanja Dana planete Zemlje.

Za učenike V1 i III4 OŠ „Drago Milović“ organizovan je 16. maja nagradni izlet na farmu magaraca u Martinićima. Na Tivatskim solilima 17. septembra organizovan je za učenike II razreda OŠ „Drago Milović“ čas u prirodi, kojom prilikom su vodiči Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom Crne Gore, koje je upravljač zaštićenog prirodnog dobra, objasnili učenicima koje su to prirodne vrijednosti zbog kojih je ovaj prostor zaštićen. Dana 12. novembra organizovan je edukativni čas na Solilima za učenike OŠ „Branko Brinić“ i za učenike OŠ „Drago Milović“, kojom prilikom su ih predstavnici JP za upravljanje morskim dobrom upoznali sa prirodnim i kulturnim vrijednostima koje karakterišu nekadašnju solanu.

Nagradni izleti za osnovce 3

Nagradni izleti za osnovce 2

post slika