NAGRADNI IZLETI ZA POBJEDNIKE KVIZA ZNANJA

31 maj 2017

Pobjednici nedavno održanog kviza znanja “Znam šta hoću – drogu neću”, u organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja - Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti, imali su priliku uživati u osvojenim nagradnim izletima.
Imajući u vidu da je pomenuti kviz znanja na temu prevencije bolesti zavisnosti imao prevashodno edukativni karakter, izleti su bili tematski.

Učesnici finalnog dijela kviza, odjeljenje prvoplasirane ekipe IIg1 SMŠ”Mladost” i pobjednici Slikarske radionice posjetili su Kancelariju za prevenciju bolesti zavisnosti na Žabljaku 15. maja. Odjeljenje drugoplasirane ekipe IX2 OŠ”Drago Milović” i vršnjački edukatori imali su priliku posjetiti JU za smještaj rehabilitaciju i resocijalizaciju korisnika psihoaktivnih supstanci na Kakarickoj gori 30.maja.
Opštinska Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti u narednom periodu planira posjetu Kancelariji za prevenciju bolesti zavisnosti u Nikšiću, kao i NVO “Preporod” iz Nikšića.

žabljak

post slika