Najava „Akcionog dana“ u Tivtu

06 maj 2022

Opština Tivat učestvovaće u projektu „Akcioni dan“, koji će 9. maja, u organizaciji Unije srednjoškolaca Crne Gore biti realizovan u više crnogorskih opština. U okviru ovog projekta, srednjoškolci SMŠ Mladost u Tivtu imaće priliku da tokom jednog radnog dana budu volonteri u Opštini Tivat i lokalnim preduzećima, i tako steknu nova znanja i iskustva.

Ovim povodom predsjednik opštine Željko Komnenović potpisao je Ugovor o saradnji sa Unijom srednjoškolaca Crne Gore, ispred koje će koordinator za organizaciju i sprovođenje događaja u Tivtu biti Marko Kijac, učenik prvog razreda gimnazije. „Akcioni dan“ je projekat koji se, tradicionalno, organizuje dugi niz godina širom Crne Gore i odlikuje ga volonterizam koji učenici srednjih škola pružaju baš na 9. maj, Dan pobjede.

post slika