Najava: Međunarodni dan mladih u Tivtu

11 aug 2021

Opština Tivat i Omladinski tim Tivat obilježavaju 12. avgust - Međunarodni dana mladih.

Ovim povodom delegacija mladih će imati priliku da se sastane sa čelnim ljudima lokalne uprave. Ovaj susret planiran je za četvrtak 12. avgust.

Istim povodom organizuje se foto konkurs pod nazivom “Tivat iz ugla mladih”, a svi koji žele fotografije mogu poslati na email: drustvenedjelatnosti@opstinativat.me od 12. do 19. avgusta.  Tročlana komisija odabraće najbolje fotografije i nagraditi njihove autore.

Međunarodni dan mladih obilježava se na inicijativu Ujedinjenih nacija, sa ciljem isticanja značaja uloge mladih ljudi u društvu, kao i da se mladi podstaknu na organizovanje aktivnosti kako bi skrenuli pažnju javnosti na svoj položaj.