Najava radionice na temu „Leptirasta vaš- Aleurocanthus spiniferus“ polifagni štetni organizam i prijetnja proizvodnim zasadima citrusa

14 mar 2023

Imajući u vidu štete koje na crnogorskom primorju pričinjava leptirasta vaš Aleurocantus spiniferus, Uprava za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove, Odsjek za zdravstvenu zaštitu bilja i Sekretarijat za privredu Opštine Tivat, organizuje radionicu, na kojoj će se proizvođači, uzgajivači citrusa, vinove loze, nara, lovara i drugog osjetljivog bilja, upoznati sa karkteristikama ove štetočine i mjerama borbe.

Radionica koju će voditi predstavnici Uprave za bezbjednost hrane, veterinu i fitosanitarne poslove, biće održana u srijedu, 15.03.2023.godine, sa početkom u 11h u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat.

Sekretarijat za privredu poziva sve zainteresovane građane da prisustvuju ovoj radionici.

post slika

Galerija