Najava – Sajam sezonskog zapošljavanja u Tivtu

07 apr 2022

Sekretarijat za privredu Opštine Tivat u utorak, 12. aprila organizuje Sajam sezonskog zapošljavanja u Tivtu. Sajam će se održati u prostorijama JU Muzej i galerija Tivat, u periodu od 12 do 18 časova, a predstavlja idealnu priliku za sve, prvenstveno studente i mlade, da na najjednostavniji način pronađu sezonsko zaposlenje.

Tom prilikom 16 lokalnih poslodavaca predstaviće ponudu koja obuhvata preko 170 pozicija sezonskog karaktera, i to u sektoru marine, prodaje i marketinga, operacija, ugostiteljstva i domaćinstva. Na štandovima koji će se naći na Sajmu, posjetioci će imati priliku da se upoznaju sa ponudom, ali i da kroz razgovor na licu mjesta sa predstavnicima kompanija, sebe predstave u najboljem svijetlu i odaberu posao koji im odgovara.

Povodom nastupajućeg Sajma sjutra će biti organizovana i posjeta tivatskim srednjim školama, kako bi učenici koji su zainteresovani za sezonski rad, bili neposredno upoznati sa ovim događajem.

post slika