NAJAVA – SEMINAR NAMJENJEN PRIVREDNICIMA

02 jun 2017

Privredna komora Crne Gore u saradnji sa Opštinom Tivat – Sekretarijatom za ekonomski razvoj i preduzetništvo iuz finansijsku podršku Enterprise Europe Network (EEN) projekta organizuje seminar „Prelazak na standard ISO 9001:2015“. Seminar će se održati u utorak 6. juna u Tivtu, u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat, sa početkom u 11.00 časova, dok će prijava učesnika trajati od 10.45 časova.

 

Cilj seminara je tumačenje ključnih izmjena koje je standard donio i predstavljanje nekih od alata za ispunjavanje novih zahtjeva.

Seminar je prilagođen privrednicima koji su u postupku implementacije ili već posjeduju sertifikate za sisteme menadžmenta kvalitetom, ali pruža korisne informacije i za privrednike koji tek treba da se bave ovom tematikom.

Opština Tivat – Sekretarijat za ekonomski razvoj i preduzetništvo, poziva sve zainteresovane privrednike da učestvuju, te da učešće na seminaru potvrdite najkasnije do ponedeljka, 5. juna na e-mail: amardjonovic@pkcg.org.