NAJAVA – X MEDIJSKI DIJALOZI U TIVTU

24 maj 2017

Međunarodni naučni skup „X crnogorski medijski dijalozi“ održaće se u subotu 27. maja u Tivtu, u hotelu Regent Porto Montenegro, sa početkom u 10:00 časova. Ovaj će skup svečano otvoriti ministarka bez portfelja u Vladi Crne Gore Marija Vučinović i predsjednica Opštine Tivat dr Snežana Matijević, dok će se prisutnima ispred organizatora obratiti dr Mimo Drašković.

Učesnici plenarnog panela na temu: “Postmoderni mediji – monolog ili dijalog”, koji počinje u 10:30 časova su: mr Željko Rutović kao moderator, prof. dr Ratko Božović, prof. dr Nada Zgrabljić Rotar, prof. dr Čedomir Čupić, prof. dr Vedada Baraković i Minja Bojanić.
Organizatori skupa su IVPE Cetinje, Istraživački medijski centar iz Podgorice i časopis Medijski dijalozi, a generalni pokrovitelji su Ministarstvo kulture Vlade Crne Gore, Skupština Crne Gore i Opština Tivat.

 

post slika