OBILJEŽEN DAN PARKOVA

25 maj 2017

Evropski dan parkova obilježen je juče (srijeda, 24. maj) u organizaciji Sekretarijata za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost, d.o.o. Komunalno Tivat i uz podršku vrtnog centra „Kalia“ u Velikom gradskom parku. Događaj je uveličan malim koncertom Ksenije Franete, učenice Muzičke škole Tivat, u klasi profesorice Brune Matijević.

Ovom prilikom sadnice za park, u ukupnom iznosu od 2100 €, donirali su: „Luštica Development“ a.d., „Sea trade“ d.o.o., „Adriatic Marinas“ d.o.o., JPU „Bambi“ iz Tivta, OŠ „Drago Milović“ iz Tivta, „Vodovod i kanalizacija“ Tivat d.o.o., Turistička organizacija Tivat, Caffe pizzeria „Recoleta“ iz Tivta, Caffe restaurant „Ambient“ iz Tivta, „Helada Mont“ d.o.o. Tivat, ,odjeljenje IV4 OŠ „Drago Milović“ iz Tivta, NVO „Evropski Dom“ Tivat, „M Work“ d.o.o. Tivat, „Komunalno“ Tivat d.o.o. i Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost.
Zahvaljujemo se svima koji su kupovinom sadnica doprinjeli uljepšavanju Velikog parka.

Parkovi3

Parkovi2

post slika