NAJBOLJE IZ CRNE GORE – NAJBOLJE IZ TIVTA

22 sep 2017

Opštini Tivat upućen je zahtjev za pomoć u organizaciji zajedničkog nastupa poljoprivrednih proizvođača iz Tivta na sajmu u sklopu projekta “ Najbolje iz Crne Gore” , a pod nazivom “Najbolje iz Tivta”. Na ovaj način velikom broju posjetilaca i široj javnosti bili bi predstavljeni proizvođači hrane i pića iz Tivta, a sve sa ciljem promocije i unapređenja prodaje domaćih proizvoda.

Sajam se organizuje u tržnom centru Delta City u Podgorici 21. i 22. oktobra 2017.godine.
Ovim putem pozivamo zainteresovane proizvođače iz Tivta da se jave Sekretarijatu za ekonomski razvoj i preduzetništvo putem telefona 661-347 ili na mail radmila.kilibarda@opstinativat.com najkasnije do utorka 26.09.2017.godine, radi blagovremene pripreme i prijave potencijalnih učesnika na ovom sajmu.


SEKRETARIJAT ZA EKONOMSKI RAZVOJ
I PREDUZETNIŠTVO


Tivat, 22.09.2017.godine