Nastavlja se akcija “Igrališta djeci”

05 mar 2020
Prije dvije godine, Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat pokrenuo je akciju “Igrališta djeci” koja je imala za cilj  rekonstrukciju i opremanje svih dječijih igrališta u Tivtu. Opština Tivat do sada je rekonstruisala i opremila osam dječjih igrališta. Sekretarijat za mlade sport i socijalna pitanja nastavlja akciju „Igrališta djeci“ i ove godine i poziva građane Tivta, posebno predstavnike tivatskih mjesnih zajednica i predstavnike skupština stanara iz Tivta, da Opštini dostave zahtjev za uređenje dječjih igrališta i prostora predviđenih za različite sportske aktivnosti. U zahtjevu treba da se navede tačna lokacija dječjeg igrališta i fotografija koja prikazuje stanje u kojem je dječje igralište. Takođe, treba navesti koju vrstu rekonstrukcije ili popravke je potrebno izvršiti na već postojećem sportskom mobilijaru ili lokaciji, kao i koje vrste sportskog mobilijara nedostaju na lokaciji. Zahtjev se dostavlja Sekretarijatu za mlade sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, na adresu: Trg magnolija br. 1, zgrada Opštine Tivat, odnosno putem email adrese: mladisport@opstinativat.com ili nikola.krsmanovic@opstinativat.com Rok za dostavljanje zahtjeva je 28. april 2020. godine. post slika