Nova rasvjeta u Arsenalskoj ulici

31 aug 2022

Arsenalska ulica postala je bezbjednija za učesnike u saobraćaju nakon postavljanja nove rasvjete. Terenskim obilaskom utvrđeno je da je dio ove lokalne saobraćajnice od raskrsnice Istarske i Arsenalske ulice pored stadiona, potpuno neosvjetljen a frekvencija saobraćaja, naročito biciklista i vozača električnih trotineta, u noćnim časovima intenzivna. Utvrđeni su tehnički uslovi i pripremljena specifikacija materijala i neophodnih radova, kako bi se taj dio ulice osvjetlio i bezbjednost učesnika u saobraćaju podigla na veći nivo.

Procedurom prikupljanja ponuda u okviru jednostavne nabavke izabran je izvođač „MANUFAKTURA“ d.o.o. iz Podgorice, koji je u predviđenom roku izvršio postavljanje 4 metalna stuba visine 6 metara, kao i 4 LED svjetiljke i neophodnih kablova i opreme za napajanje. Za realizaciju ove investicije izdvojeno je 4.460,06 eura.

post slika

Galerija