NOVEMBARSKI DANI – ODIGRAN II TURNIR U STONOM TENISU „VETERANI vs OMLADINCI“

29 nov 2017

U sklopu programa “Novembarski dani” juče (utorak, 28. novembar) je održan drugi po redu godišnji turnir u stonom tenisu, u organizaciji Opštine Tivat - Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja, Omladinskog kluba Tivat i Stonoteniserskog kluba Tivat.

Na turniru su učestvovali: Trojanović Pavle, Stevanović Radomir, Luka Đurišić, Jovan Kostić, Miović Dragoljub, Šćekić Petar, Milena Glavčić, Ivana Garbin, Petar Jovićević, Nikola Ševaljević i Iva G. Čelanović.

Prvo mjesto osvojio je Luka Đurišić, drugo mjesto Pavle Trojanović  dok su treće mjesto zauzeli Petar Šćekić i Jovan Kostić.

Takmičarima su se ispred Sekretarijat za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat  zahvalili na učešću i uručili nagrade savjetnik za mlade Dejan Krunić i savjetnik za sport Nikola Krsmanović.

stoni tenis2

post slika