NOVEMBARSKI DANI – ODIGRANA PREDSTAVA OMLADINSKOG KLUBA TIVAT “KOSTI NEMA A KOSTI LOMI” U RADOVIĆIMA I GRADIOŠNICI

30 nov 2017

U sklopu programa “Novembarski dani”  u organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja, članovi Omladinskog kluba Tivat  i učenici Knightsbridge Schools izveli su predstavu “Kosti nema a kosti lomi. Grupa “Veliki” izvela je pomenutu predstavu u Domu kulture“Uroš Rautović u Radovićima” 28. novembra , a  29. novembra  u Domu kulture “Anton Počanić” u Gradiošnici.
Scenario za predstavu protiv govora mržnje su pripremili članovi Omladinskog kluba Saška Gomilanović i Nikola Jevtić, a režiju je uradila stručna saradnica Omladinskog kluba. 
Glumili su: Saška Gomilanović, Lejla Vulić, Vasil Vulić, Polina Čečina, Božidarka Čelanović, Jovana Đukić, Marija Perišić, Barbara Davidović, Filip Petrović, Itana Čolaković, Aleksa Balević i Ivana Garbin.

Ovom  predstavom u Gradiošnici uspješno su  završene aktivnosti Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja organizovane povodom  “Novembarskih dana”.

predstava2

post slika