NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR

14 dec 2011

Timovi za Lokalni plan za djecu i izradu Lokalnog plana za mlade , Udruženje žena i  Opštinska organizacija  Crvenog krsta organizuju

NOVOGODIŠNJI HUMANITARNI BAZAR

„Dan otvorenog srca“ 22. DECEMBRA  2011 godine sa početkom u 12 časova na  Trgu Magnolija. Sav novac prikupljen na ovaj način biće doniran Dnevnom centru za djecu sa posebnim potrebama.

Humanitarni novogodišnji bazar tradicionalno se organizuje i ove godine ali svoj doprinos u organizaciji ove godine dale su brojne NVO , institucije i timovi koji su formirani ove godine, kao što su Tim za izradu Lokalnog plana za mlade i Zeleni tim  u okviru Opštine.
 U opštini Tivat održana su dva sastanka sa predstavnicima tri tima  i to iz:
Institucija:
Dom Zdravlja, JU Centar za kulturu Tivat, JU Centar za socijalni rad, ZZZ - Biro rada Tivat, Uprava policije - Ispostava Tivat, Fakultet za mediteranske poslovne studije, Muzička škola Tivat, OŠ „Branko Brinić“ „Drago Milović“i predstavnik Đačkog parlamenta,, JUSMŠ „Mladost“ - Đački parlament i Knightsbridge school montenegro.
i NVO-a :
„ MLADI BOKE“, Sportsko plesno društvo „Belisima“, Udruženje Egipćana „Pravi put“,  „Omladinski savijet Tivat“, „Glazbeno prosvjetno društvo Tivat“, Sportsko udruženje „PRO BASKET“ , „Evropski Dom“ i Jedriličarskog društva „Delfin“.

Pozivi su upućeni svim privrednicima, institucijama Nevladinim organizacijama, medijima i svim građanima Tivta koji žele da daju svoj doprinos ovoj akciji  i pokažu humanost na djelu, doniranjem artikala  iz  firmi, ili donošenjem novih  predmeta koji  u kući ne  trebaju (knjige , lgračke , bižuteriju, cvijeće , kolače , suvenire , antikvitete, ručne radove i sl.). Prikupljeni artikli će se prodavati  po nižim cijenama, od strane organizatora bazara
Neprodati artikli biće upotrijebljeni za humanitarne svrhe.
 Predmeti se mogu donijeti u holu opštine 21.12. od 8 -15 časova ili  na dan održavanja bazara.. Svi zajedno možemo puno.  Iskreni dječji osmjeh ili topli pogled  malenih očiju , jednog dana kada otvorimo  Dnevni centar za djecu sa posebnim potrebama u Tivtu, biće najljepša zahvalnost
    Organizacioni odbor

post slika