OBAVJEŠTENJE – MATURANTSKA PARADA

19 maj 2016

Obavještavamo vas da će se u petak, 20 maja 2016.godine održati „Maturantska parada“ SMŠ„Mladost“ iz Tivta.
Obraćanje Organizatora i pozdravna riječ Predsjednice Opštine, Direktorice SMŠ“Mladost“ i Djaka generacije planirano je od 11:50 sati.
Ples maturanata kreće tačno u 12:00 sati.
U slučaju loših vremenskih prilika i jake kiše, umjesto na šetalištu Pine Maturantska parada će se održati u Sportskoj dvorani „Župa“ po planiranoj satnici, o čemu će organizator dati blagovremenu informaciju.
Za učesnike plesa ( 56 parova) kao i njihove profesore i učenike „SMŠ Mladost“ koji žele da prisustvuju Maturantskoj paradi Opština Tivat je obezbijedila prevoz autobusom od škole do dvorane i nazad.
Pozivamo roditelje kao i sve gradjane da svojim dolaskom podrže maturante koji će tačno u podne uz Štrausovu Kvadrilu se povezati sa još 74 grada u sinhronizovanom plesu.

Sekretarijat za upravu i društvene djelatnosti opštine Tivat
SMŠ“Mladost“ Tivat