ČESTITKA POVODOM DANA NEZAVISNOSTI CRNE GORE

20 maj 2016

Drage sugradjanke i sugradjani,
Sa izuzetnim zadovoljstvom vam čestitam 21. maj- Dan nezavisnosti Crne Gore, u ime Optine Tivat i svoje lično. 
Prije deset godina, voljom građana koja je iskazana demokratskim putem, obnovljena je nezavisnost Crne Gore, što ovaj datum čini jednim od najvažnijih datuma u istoriji naše države. Proteklu deceniju smo uložili mnogo rada u procese demokratizacije i uspostavljanje dobrih regionalnih i međunarodnih odnosa, što je našu državu učinilo bitnim faktorom u očuvanju stabilnosti i pouzdanim partnerom za saradnju. Siguran put evroatlantskih integracija kojim uspješno koračamo i dobri rezultati koje smo ostvarili, samo dodatno valorizuju reforme koje su sprovedene u proteklom periodu. 
Želim da nam radost i ponos koje osjećamo danas, budu dobra motivacija da se odgovorno nosimo sa izazovima pred nama, doprinoseći razvoju našeg društva u svim segmentima i sigurnom prosperitetu za sve građane Tivta i Crne Gore. 
Srećan Dan nezavisnosti!

PREDSJEDNICA OPŠTINE
Prof.dr Snežana Matijević