OBAVJEŠTENJE SEKRETARIJATA ZA KOMUNALNE POSLOVE, SAOBRAĆAJ I ENERGETSKU EFIKASNOST

10 jun 2019

Obavještavaju se građani da radovi na obilježavanju horizontalne signalizacije u centru grada početi danas, 10.06.2019. god. ponedeljak, te da će trajati 5 - 7 dana u zavisnosti od vremenskih uslova. Planirano je da se radovi obavljaju segmentno, ulica po ulica,te s toga obavještavamo građane da se danas planiraju radovi u ulici 21 Novembar do priključka za magistralu, ulica Kalimanjska i Karpoška. S tim u vezi obavještavamo građane da će u navedenim ulicama povremeno doći i do totalne obustave saobraćaja. Kako će se vršiti obilježavanje i razmjeravanje parking mjesta u pomenutim ulicama, mole se građani da u istim ne parkiraju vozila.

Iz Sekretarijata posebno zahvaljuju građanima na strpljenju i razumjevanju.