Obavještenje iz Sekretarijata za upravu i društvene djelatnosti

16 maj 2012

Maturanati  SMŠ »Mladost« u petak, 18.maja u 12 h na Pinama plešu Quadrillu
Ples se organizuje u okviru akcije »Najveći maturski ples – četvorka na svijetu«. Organizator parade je Plesna škola »Urška« iz Ljubljane, Ove godine očekujemo da će biti postavljen novi Guinnessov rekord u sinhroniziranom plesu. Pleše više od 60 evropskih gradova iz Slovenije, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Rumunije i Albanije.
Opština Tivat se i ove godine  uključila u  akciju na način da će 50 parova –  100 plesača, maturanata SMŠ »Mladost« iz Tivta plesati, na muziku Straussove Quadrille, na gradskoj rivi “Pine“
Satnica  Parade je sljedeća:
- 09,00 – 10,30 – SMŠ »Mladost« - dolazak, registracija četvorki, pripremne radnje (Škola),
- 10,30 – 11,00 – defile – odlazak parova na plesni prostor: SMŠ«Mladost« - magistralom (trotoar) do raskrsnice kod stare zgrade Opštine, ulicom II Dalmatinske - ulicom 21. Novembra do gradske rive “Pine”
- 11,00 – 11,45 – pripremne radnje i Generalna proba
- 12,00 – ČETVORKA ZA GUINNESSOV REKORD 2012
- 12,15 – 13,00 – ples-zabava uz disko muziku
Organizator i pokrovitelj Parade je Opština Tivat.

post slika