OBAVJEŠTENJE: IZLOŽBA SKULPTURA „SREĆAN ROĐENDAN PLANETO“

17 apr 2015

Povodom obilježavanja Dana planete Zemlje, u srijedu 22.04.2015. godine, na Trgu magnolija, sa početkom u 12:00 časova, Opština Tivat, OŠ „Drago Milović“ i OŠ „Branko Brinić“, organizuju nagradnu izložbu skulptura izrađenih od reciklirajućeg materijala pod nazivom „Srećan rođendan Planeto“. Izlagači na nagradnoj izložbi će biti učenici osnovnih škola sa teritorije opštine Tivat.
Konkurs za prijavu učesnika traje do ponedeljka 20.04.2015. godine. Skulpture treba da imaju naziv, ime nastavnika-mentora, naziv odjeljenja i imena učenika koji učestvuju u njenoj izradi.
Skulpture će ocjenjivati stručni žiri, a naknadno će biti dodijeljene nagrade za najkreativnije skulpture, u kategorijama od I do V i od VI do IX razreda.

Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine

post slika