OBAVJEŠTENJE KOMISIJE ZA RASPODJELU SREDSTAVA ZA PROJEKTE NVO U OPŠTINI TIVAT

15 aug 2013

Komisija  za raspodjelu sredstava za projekte NVO u  opštini Tivat, u skladu sa svojim zaključcima i  na osnovu potpisanih ugovora između nevladinih organizacija  i opštine Tivat, obavještava nevladine organizacije  kojima su odobrena sredstva  za I konkurs  u 2013 god., da izvještaj o realizovanim aktivnostima mogu dostavljati putem:  
Narativog izvještaja - dalje
Finansijskog izvještaja - dalje
Komisija  takođe obavještava NVO da će se u septembru  organizovati obuka predstavnika svih NVO zajedno sa predstavnicima  sportskih organizacija  o pisanju projekata kao i načinu izvještavanja.
Prijava za dvodnevni seminar kao i sve informacije mogu se dobiti u kancelarijama Sekretarijata za upravu i društvene djelatnosti ili na sajtu opštine www.opštinativat.com.
Radi ažuriranja baze podataka o NVO u opštini Tivat  pozivaju se  NVO koje su izvršile preregistraciju da dostave rješenja o preregistraciji,kao  podatke o nevladinoj organizaciji (adresa, brojevi telefona, e-mail).

    Predsjednik komisije