OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA MLADIH UZ BASKET “FIBA 3X3”

10 aug 2018

U organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja opštine Tivat i u saradnji sa Turističkom organizacijom Tivta, u periodu od 10. do 12. avgusta 2018. godine na gradskoj rivi Pine, obilježiće se Međunarodni dan mladih trodnevnim turnirom u basketu “FIBA 3X3”.

Početak navedenog turnira, koji se održava po prvi put u Tivtu, planiran je za petak, 10. avgust 2018. godine kada će se održati revijalni dio takmičenja, 11. avgusta u 20:00 časova biće zvanično otvaranje. U nedjelju, 12. Avgusta prisutnima će se obratiti predsjednik opštine Tivat doc. dr Siniše Kusovca i tom prilikom zatvoriti turnir, nakon čega će biti uručene nagrade. Za novčane nagrade i mjesto na završnom nacionalnom prvenstvu boriće se 16 ekipa iz Crne Gore. Pobjedničkom i drugoplasiranom timu pripašće nagrade u vrijednosti od 1.200€, odnosno 400€.