ODIGRAN III MEĐUINSTITUCIONALNI TURNIR U MALOM FUDBALU

25 apr 2018

U sklopu manifestacije „April – mjesec zdravlja“ juče (utorak, 24. april) je održan turnir u malom fudbalu za zaposlene u tivatskim javnim ustanovama i institucijama. Turnir već tradicinalno organizuje Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja. Na održanom turniru oprobalo se 6 timova i to: tim zaposlenih u Opštini Tivat, tim tivatske Policije, Komunalnog preduzeća, OŠ “Drago Milović”, JU “Sportska dvorana”, kao i tim zaposlenih na projektu Porto Montenegro.

Turnir se odigrao na terenu “Dribling” po sistemu eliminacija, a najbolji su osvojili prigodne nagrade koje je obezbjedio organizator. Pobjednik turnira je ekipa tivatske Policije, koja je u finalu pobijedila ekipu Porto Montenegra, dok je treće mjesto osvojila Opština Tivat, koja je savladala ekipu Komunalnog.

f turnir2

post slika