Odlučivanje o potrebi izrade elaborata o procjeni uticaja na životnu sredinu za rekonstrukciju marine

07 maj 2024

Agencija za zaštitu životne sredine iz Podgorice obavijestila je Sekretarijat za uređenje prostora Opštine Tivat da je preduzeće „Adriatic Marinas” d.o.o. iz Tivta, podnijelo zahtjev za odlučivanje o potrebi izrade elaborata o procjeni uticaja na životnu sredinu za rekonstrukciju objekta nautičkog turizma – marine M2 za potrebe povećanja broja vezova, u obuhvatu Izmjena i dopuna Državne studije lokacije „Arsenal“, opština Tivat.

U vezi sa navedenim pozivamo vas da izvršite uvid u dostavljenu dokumentaciju u prostorijama Agencije za zaštitu životne sredine, Ul. IV proleterske br.19, kancelarija broj 216, radnim danima od 9 do 12 časova, kao i u Sekretarijatu za uređenje prostora Opštine Tivat. Dokumentacija je dostupna na veb-sajtu Agencije za zaštitu životne sredine www.epa.org.me, kao i veb-sajtu Opštine Tivat www.opstinativat.me.

Rok za javni uvid i dostavljanje primjedbi i mišljenja u pisanoj formi, na adresu Agencije za zaštitu životne sredine, je do petka 17.05.2024. godine.

Dokumentacija - PDF

Obavještenje o javnom uvidu u dokumentaciju - PDF