Održan INFO DAN povodom završetka projekta „RAZVOJ TURISTIČKOG ITINERERA U PREKOGRANIČNOJ OBLASTI BiH i CG“

30 nov 2012

U Kotoru je 30.11.2012.godine održan INFO DAN povodom završetka projekta „RAZVOJ TURISTIČKOG  ITINERERA U PREKOGRANIČNOJ  OBLASTI BiH i CG“ kojeg je u proteklih osamnaest mjeseci realizovala Montenegro biznis alijansa  i Privredna komora kantona Sarajevo u okviru programske linije EU,IPA – komponenta II.
Iz Crne Gore projektom su obuhvaćene opštine :Herceg Novi, Tivat,Kotor i Nikšić ,dok su iz BiH opštine:Sarajevo, Konjic, Jablanica, Mostar, Čapljina, Stolac i Trebinje.
Ovom prilikom predstavljene su realizovane sve aktivnosti projekta i uručeni Sertifikati polaznicima seminara.
Predstavnica Opštine Tivat u ovom projektu i učesnica seminara i radionica bila je Dubravka Nikčević.