OBILJEŽEN SVJETSKI DAN BORBE PROTIV SIDE

30 nov 2012

U organizaciji Opštinske kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih obilježen je Svjetski dan borbe protiv side koji ove godine nosi slogan:"Ne možeš da znaš dok se ne testiraš". U sali Opštine vršnjačke edukatorke Katarina Račeta i Nikolina Đurković su prezentovale edukativo predavanje o HIV-u i AIDSU-u učenicima OŠ Drago Milović, a u OŠ Branko Brinić predavanje je održala spoljna saradnica Kancelarija prof.Marija Pinjatić uz asistenciju Andree Peričić takođe vršnjačke edukatorke I generacije Kancelarije.
Osim štanda ispred opštine gdje je dijeljen materijal i u Srednjoj školi Mladost je postavljen štand a predavanje na ovu temu održale su edukatorke Ana Božić i Jelena Ljubojević.