ODRŽANA CENTRALNA JAVNA RASPRAVA O NACRTU PLANA UPRAVLJANJA ZA VELIKI GRADSKI PARK

21 aug 2015

U četvrtak 20.08.2015. godine, sa početkom u 17:00 časova, u multimedijalnoj sali Opštine Tivat, održana je centralna javna rasprava o Nacrtu Plana upravljanja za spomenik prirode „Veliki gradski park u Tivtu“, kojoj je prisustvovalo 17 građana. Tatjana Jelić, sekretar Sekretarijata za uređenje prostora i zaštitu životne sredine pozdravila je prisutne, predstavila radni tim i otvorila javnu raspravu, a Dragan Roganović – koordinator radnog tima je prezentovao Nacrt Plana, nakon čega su svoja mišljenja, primjedbe, sugestije i pitanja izložili građani: Radoš Gospić, Đorđe Trajčevski, Marija Nikolić, Silvio Marković, Bernarda Moškov i Ilija Janović. Javna rasprava o Nacrtu Plana upravljanja za spomenik prirode „Veliki gradski park u Tivtu“ traje do ponedeljka 24.08.2015. godine, pozivamo Vas da uzmete učešće u predmetnoj javnoj raspravi, date svoje primjedbe, predloge, mišljenja i sugestije, koje se dostavljaju u pisanoj formi na arhivu Opštine Tivat, na adresu Opština Tivat, Sekretarijat za uređenje prostora i zaštitu životne sredine, Trg magnolija br.1 ili na e-mail urban-tivat@t-com.me . Izvještaj sa javne rasprave, sa svim primjedbama i odgovorima na iste, biće javno dostupan na veb sajtu Opštine Tivat www.opstinativat.com .

post slika