ODRŽANA SELEKCIJA ZA UČESNIKE KVIZA „ZNAM ŠTA HOĆU DROGU NEĆU“

15 mar 2013

U Sali Skupštine opštine održana je prva selekcija  učenika koji će učestvovati u polu finalu kviza znanja „Znam šta hoću,drogu neću“.Uz prisustvo spoljnih saradnika (profesora i pedagoga) Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti, čitav proces rada pismenog testa pratila je grupa od šest vršnjačkih edukatora koji su od prošle godine uključeni u rad Opštinske kancelarije.Koordinatorka Kancelarije je pozdravila učesnike ,upoznala ih sa pravilima i načinom rada testa i poželjela im srećan rad i dobar rezultat.Iz osnovne škole Drago Milović u finale ići će deset ekipa od šesnaest dok će po tri ići iz Srednje škole Mladost i tri iz OŠ Branko Brinić.
Rezultati selekcije biće poznati u ponedeljak od kada će se pripremati preostale ekipe za polufinale zakazane za 29 mart.

post slika