Održan IV turnir u basketu za zaposlene

26 nov 2019

Četvrti turnir u basketu za zaposlene, u organizaciji Sekretarijata za mlade,sport i socijalna pitanja održan je na košarkaškom terenu u Velikom gradskom parku.Na turniru koji se organizovao u sklopu Novembarskih dana,učestvovalo je 8 ekipa,5 muških i 3 ženske ekipe.

Kod muškaraca,učešće su uzeli ekipe Školskog broda Jadran, Porta,Komunalnog, Komunalne inspekcije i Komunalne policije i Opštine.Sve tri ženske ekipe bile su iz Opštine Tivat i njihov nastup bio je revijalnog karaktera.

Pobjednik ovog zanimljivog takmičenja kome je prisustvovao veliki broj gledalaca je ekipa Porta koja je u finalu savladala tim Komunalne inspekcije i policije.

Za pobjednike turnira Sekretarijat za mlade,sport i socijalna pitanja je obezbjedio nagrade.

Sledeća aktivnost Sekretarijata u sklopu obilježavanja Novembarskih dana je organizacija turnira u stonom tenisu “ Veterani-Omladinci “ koji će se održati 29.11.2019.u 18 časova u prostorijama stonoteniskog kluba Tivat.

post slika